Canda Oyuncak
Alışveriş Sepetim
0 ürün
Ana Sayfa Kız Oyuncakları İnteraktif Peluş Oyuncaklar Furby Cool Beyaz

Furby Cool Beyaz

Resmi Büyüt

Furby Cool Beyaz

Ürün Kodu :

A0003

Marka : Hasbro
Fiyatı :

Kdv Dahil Fiyatı

178,90 TL

Kdv Dahil Fiyatı :

Kdv Dahil Fiyatı

178,90 TL

Havale İnd. (% 3) :

Havale İnd. (% 3)

173,53 TL

Stok Durumu :

Stok Durumu

Tükendi !  Stoğa Girdiğinde Haber Ver.

Güncelleme Tarihi :

Güncelleme Tarihi

29.5.2014 12:38:00

 
 
 
  • Ürün Bilgisi
  • Taksit Seç..
  • Yorumlar (0)

Ürün Detayları

Beyaz Furby Cool Fiyatı ve Özellikleri:

Girdiği her ülkede yılın oyuncağı seçilen Furby oyuncakları, Türkiye’de de yeni bir oyuncak trendi yaratacak. 2012’nin son çeyreğinde Amerika’da en çok istenilen oyuncak olan; İngiltere’de ise tüm pazarda bir numaralı ürün olan Furby, yeni özellikleriyle satışa çıktığı ülkelerde çok sevildi. Dünyada satış rekorları kıran ve listelerde 1. sırada yer alan Furby’ler eskisinden daha da havalı özelliklerle geri döndü.
 
Dünyanın ilk akıllı oyuncağı olan Furby’ler çocuklarınızın yaratıcılıkları ve hayal dünyalarını zenginleştirecek. Çocuklar Furby’yi gıdıklayabilir, onunla dans edebilir ve daha birçok özelliğiyle eğlenceli vakitler geçirebilir. LED’li gözlerinden nasıl hissettiğini anlayıp, mutlu veya huysuz olduğu zamanlar ona nasıl davranacaklarını ve onunla neler oynayabileceklerini belirleyebilir.
 
“Çocukların hayali Furby ile gerçek oluyor!”
 
Dünya çocuklarına sorulan “Bir oyuncağın gerçek gibi olması için yapabileceği en büyük şey nedir?” sorusuna %95’lik bir kesimin verdiği “karakter geliştirebilmesi” cevabı, yeni Furby’lerle gerçek oluyor.
 
Gelişmiş özellikleri sayesinde sahibinin ona davrarınışa göre farklı karakterlere bürünebilen yeni Furby, ilk geldiğinde sadece “Furby”ce konuşacak. Çocuklar onunla ilgilendikçe zamanla Türkçe konuşmaya başlayacak olan Furby, iyi davranışlar karşısında kibar ve sevgi dolu bir karaktere bürünecek. Ama unutmayın; Furby’niz kendisine nasıl davranıldığına bağlı olarak huysuz, sevecen, geveze, zarif, şımarık veya aksi de olabilir.
 
Furby’nizi, iOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlarınızla da besleyebilecekseniz. Ayrıca aplikasyonla uyumlu telefonlarınızla Furby’nizle oynayabilecek ve konuştuğu “Furby”ce dilini Türkçe’ye çevrilebileceksiniz. Dünya oyuncak devi Hasbro tarafından, Türkiye’ye getirilen Furby’ler siyah, beyaz, mavi, sarı, turuncu ve mordan oluşan altı farklı renk alternatifi ile moda olacak!
 
Sürprizlerle dolu yeni Furby’nin maceralarını ise Türkçe Facebook sayfasından (facebook.com/FurbyTR) veya web sitesinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfasında ve web sitesindeki videolar ile özel uygulamalarla eğlenceniz ikiye katlanacak. Ayrıca, Furby’nin Türkiye’ye gelişini anlatan eğlenceli kısa filmlerini de dijital dünyada keşfedebileceksiniz.

Yaş:6+

Etiket: Furby Oyuncakları, Beyaz Furby Satın Al
 

Furby Videosu İzle:

Taksit Seçenekleri

Ürün Yorumları

Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız. Bu ürüne yorum yazmak için tıklayınız.